vs DOH
Írta: Solymi - Dátum: October 10 2010 22:43:55

A hatodik körben a régen Qttyák néven ismert DOH csapatával játszottunk, fontos mérkőzés volt, megváltozott a meccs tétje a szervezőség mai döntése miatt...
Az első mapon az Anf, Ember, Solymi, Trax négyes indult csatába, sikerült is jól kezdenünk, és 7-1re behúztuk a mapot. Hosszú idő után tehát Anfal a kezdőnkben is sikerült mapot nyernünk... :DDD A második pályán nem változtattunk a felálláson, és bár nem olyan simán mint az előzőn, de nyertünk itt is, 7-5; 2-0. A harmadikra sem cseréltünk és az eredmény is ugyanaz maradt mint a második mapon lett, majd a negyediken már Alex és Bátor is lehetőséghez jutott Anfot és Traxot váltva, de az eredmény csak szorosabb lett, vagyis 1 ponttal bizonyultunk csak jobbnak az ellenfélnél, részeredményekben szorosnak mondhatóan, de 4-0ra nyertük a wart. képek a galériában: KLIKK

Jövőhéten nagy falat jön a THI ,,személyében", hasonlóan fontos war mint a mai, a továbbjutás megvan, de a HOT kizárása miatt nem dőlhetünk hátra (a svédek elleni meccseket nulla ponttal kapta mindenki), mert nem mindegy, hogy 3. vagy 4. helyen menetelünk tovább... Sok szerencsét magunknak! :D